Poszukujesz niewielkiego mieszkania dwupokojowego z balkonem, w centrum Tychów? Mamy to czego szukałeś.
Prezentujemy ofertę sprzedaży dostępną wyłącznie w naszym biurze.
Mieszkanie usytuowane jest w bloku z trzema windami w Tychach przy ul. Dmowskiego na os. M. Składa się z dwóch pokoi, balkonu, kuchni, łazienki z wc oraz przedpokoju. Wszystko mieści się na powierzchni użytkowej 37,00 m2. Do mieszkania przynależy piwnica.
Układ mieszkania sprawia, że pokoje są od siebie niezależne. Zapraszam do zapoznania się z rzutem mieszkania. Okna oferowanego mieszkania skierowane są na zachód, co sprawia że jest bardzo słoneczne i ciepłe.
Mieszkanie w dobrym stanie technicznym. W cenie pozostaje zabudowa kuchenna wraz ze sprzętem AGD.
Niskie koszty utrzymania tego mieszkania sprawiają, że oferta jest jeszcze bardziej atrakcyjna. Koszty odprowadzane do spółdzielni mieszkaniowej wynoszą 595,00 zł/m-c. Powyższe koszty nie zawierają składników uzależnionych od ilości osób zameldowanych i zużycia wody, prądu i gazu.
Blok bezpieczny, czysty, doinwestowany. Klatka zamykana na domofon, odmalowana i wypłytkowana.
Atrakcyjna Lokalizacja. Analizując otoczenie, należy podkreślić, że oferowane mieszkanie usytuowane jest w południowej części Tychów z bardzo dobrym dostępem do komunikacji miejskiej i PKP. W najbliższym otoczeniu znajdują się wszelkie niezbędne punkty handlowe, usługowe, szkoły, przedszkola, które wpływają na komfort zamieszkiwania.
Klimatu tego mieszkania nie da się opisać, to trzeba zobaczyć i poczuć, najlepiej przy kawie.
Uważasz, że ta oferta spełnia Twoje wymagania? Nie zwlekaj, zadzwoń i umów się na wizytę.
Warunki transakcji do uzgodnienia.
CENA NIE OBEJMUJE KOSZTÓW NOTARIALNYCH ORAZ KOSZTÓW PROWIZJI
Powyższy opis nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 §1 kodeksu cywilnego, a dane w nim zawarte mają jedynie charakter informacyjny.
Zapraszam do bezpośredniego kontaktu
TOMASZ MALINOWSKI
Prowadzący ofertę
503 048 165
tomasz.malinowski@nieruchomoscim.pl
www.malinowskinieruchomosci.pl
Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.