Biuro Malinowski Nieruchomości powstało, aby świadczyć Państwu profesjonalne usługi z zakresu pośrednictwa obrotu nieruchomościami. Hasłem przewodnim naszego biura jest partnerstwo, chcemy być dla Państwa doradcami i partnerami w nieruchomościach. Założeniem biura jest kompleksowa obsługa polegająca na dokładnym przygotowaniu transakcji, oraz dogłębnym sprawdzeniu dokumentów pod względem prawnym, przez co nieustannie doskonalimy nasze kwalifikacje. Wiemy jak ważny jest zakup czy sprzedaż własnego mieszkania, domu czy działki. Jest to inwestycja, która niesie ze sobą wiele emocji i radości. Dlatego też nasz zespół pośredników zajmuje się każdą transakcją ze szczególną uwagą i poświęceniem.

Doświadczenie biuro Nieruchomości Malinowski pozyskało na trudnym, ale jak i ciekawym tyskim rynku nieruchomości. Naszą dewizą jest solidność, wiarygodność, a przede wszystkim bezpieczeństwo. Związani jesteśmy z tyskim rynkiem nieruchomości od 1999 r. Swoje doświadczenie zdobywaliśmy przez wiele lat w firmie Beni Nieruchomości oraz M Kwadrat Nieruchomości. Czas pracy w wspomnianych firmach sprawił, że obsłużyliśmy tysiące klientów, oraz nieruchomości, dzięki czemu zdobyliśmy doświadczenie, którego nie można nauczyć się z książek. Spod naszych skrzydeł wyszło wielu agentów, którzy do tej pory funkcjonują na rynku. Obecnie naszą firmę tworzy miły, a zarazem doświadczony zespół Pośredników gotowy do podjęcia każdego wyzwania.

Potrafimy rozwiązać nawet najtrudniejsze sprawy związane z nieruchomościami. Nie boimy się nieruchomości obciążonych hipotekami, egzekucjami komorniczymi, zadłużonymi. Wszystko jest do załatwienia.
Jesteśmy dla Państwa Partnerami w nieruchomościach.

Nasza baza danych obejmuje wiele gotowych ofert nieruchomości na terenie Tychów i okolic. Do każdej oferty podchodzimy indywidualnie, wsłuchujemy się w potrzeby klienta. Współpracujemy z innymi biurami nieruchomości na terenie całego kraju.